Teknoloji Haberleri

Youtube’da Para Ödemeden Reklamsız Video İzlemenin Yolu Bulundu! (Programsız)

Youtube, kullanıcılarının da bildiği gibi hemen hemen 2 yıl önce premium özelliği aktif edildi. Aktif edilen premium özelliği sonrası reklamlar gerçekten baydırıcı bir hal aldı ve halen de böyle devam ediyor. Reklamların fazla olmasıda insanları Youtube Premium üyeliği almaya teşvik ediyor ve reklamdan kurtulmak istiyorlar. Reklamdan kurtulmak için büyük bir çözüm olan Premium üyeliğini herkes satın alamayabilir. Çünkü bulunduğumuz koronavirüs sürecininde etkisi ile  herkesin maddi durumu iyi olmayabilir.

[benzer benzer_ids=”1224″]

Youtube’da Yer Alan Videolar Reklamsız Bir Şekilde Nasıl İzlenir?

Youtube’da yer alan videoları reklamsız izleyebilmeniz için Youtube’un mobil uygulamasını kullanmamanız gerekiyor. Tarayıcıdan giriş sağlamanız gerekiyor. Normalde tarayıcıdan Youtube’a giriş yaparken ” www.youtube.com ” yazarak giriş sağlarız.

Bir Reddit kullanıcısının bulduğu bu açığa göre www. youtube.com./ url’si ile Youtube’a giriş yaparsanız hiçbir şekilde reklamlar açılmıyor. Bu açığın sonsuza kadar sürmeyeceğini unutmayın. Bir kullanıcı bu açığı eninde sonunda geliştiricilere bildirecektir ve bu açık kapanacaktır. Açık kapanana kadar reklamsız video izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı