RehberMobil

Ücretsiz Film İndirme Programları 2020

Bazı bireyler internet üzerinden film izlemek yerine bu filmi indirip kendi sistemi üzerinde izlemek ister. Bunun birkaç nedeni bulunur. İnternet üzerinde çeşitli film indirme programları bulunmakta. Bu uygulamalar insanlara film indirme hizmeti sunar. Bunun yanında birkaç ek özellik de barındırır.

İnsanların film indirmek istemesinin birkaç nedeni bulunur. Bu nedenlerden ilki izledikleri web sitesinin yavaş bir site olmasıdır. Bir web sitesinin sunucularının yavaş olması kullanıcıyı etkilemektedir. Bundan dolayı kullanıcı hemen filmi indirmek ister ve daha akıcı bir şekilde izlemek ister. İzleyicilerin film indirmelerinin bir diğer amacı da arşiv yapmaktır. Bazı kullanıcıların bir disk içerisine film arşivi yaparak gittikleri her yerde internet bağlantısı olmadan izlemek isteyebilir. Bu da kullanıcılar için önemli bir avantaj sağlar ve kesintisiz film keyfi sunar.

Film İndirme Programları Hakkında Bilgi

Film indirmek için birçok uygulama bulunmakta. Bu uygulamalardan birisi Internet Download Manager olmakta. IDM, internet üzerindeki film ve videoları kolay bir şekilde indirmeye yarar. Kullanımı da oldukça basit. Bir film sitesinden seçilen film yüklendikten sonra filmin tepesinde bir indirme işareti olacak. Bu işarete tıkladıktan sonra filmi istenilen boyutta ve istenilen kalitede hızlı bir şekilde indirmek mümkün olur. Bununla birlikte Any Video Converter, Video Get, Freemake Video Downloader, FlashGet gibi uygulamalar da internet üzerindeki filmleri indirmeye yarar.

Farklı bir video indirme yöntemi ise programsız olmakta. Örneğin YouTube üzerinde bir filmi indirmek istiyorsunuz. Bunun için hemen filmin olduğu URL’de yer alan “YouTube” kısmının sonuna “pp” ekleyin. Yönlendirilen web sitesinde videoyu indirebileceksiniz. Eğer ki bir film izleme sitesinden bunu yapmak istiyor iseniz filmin olduğu adrese girin. Sonrasında F12 tuşuna basın. Bu alanda “Network” sekmesine girin. Bu alanda filmin türü “Media” olarak gözükür. Eğer ki yoksa sayfayı yenileyin. Yine olmazsa filmi yeni sekmede açın. Sonra tekrar deneyin, içerik bulunduktan sonra sağ tık yapıp “Open in New Tab” butonuna tıklayın. Bu alanda tekrar sağ tıklayıp “Video Olarak Kaydet” dedikten sonra işlem tamam.

Mobil üzerinden video indirmek istiyor iseniz Snaptube, TubeMate, InsTube, YT3 Video Downloader, Video Downloader Pro gibi mobil platform ile indirilebilen çeşitli uygulamalar yer almakta.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı