HaberOyun

ESPN, 12 Saat Espor Yayını Yaptı!

Spor kanalı ESPN, yayın takviminde çıkan boşluğu Espor yayınları ile doldurdu. 30’dan fazla ülkede sporseverlere yayın yapan ESPN, bugün Espor mücadelelerinden görüntüler yayınlayadı.

Birçok ülkede görülen koronavirüs spor organizasyonlarının ertelenmesine sebep oldu. Spor organizasyonlarının ertelendiği bu dönemde spor kanalları da  bu durumdan etkilendi ve etkilenmeye devam ediyor. Ertelemeler sebebi ile bir çok spor kanalının yayın takviminde boşluk çıktı ancak ESPN, diğer kanallardan farklı olarak Espor mücadelelerini yayınladı.

5 Nisan’da 12 saat boyunca yayınlanan o görüntülerin içerisinde Rocket League, NBA 2K  ve Apex Legends ve bir çok oyun vardı. Önce ekranlara F1 Esports Virtual Grand Prix geldi ve ardından gerçek F1 pilotları yeteneklerini sanal ortamda sergiledi. Daha sonrasında ise Rocket League yayını oldu. Rocket League yayının hemen ardından NBA yıldızları, 16 takımın eleme usulü oynayacağı  NBA 2K turnuvasında karşı karşıya geldi.

Ülkemizde de Bein Sports ara ara Espor mücadelelerinden görüntü yayınlıyor ve Espor izleyicilerinin ilgisini çekmeyi başarıyordu. Bugün birçok Espor izleyicisi, ESPN kanalını soluksuz bir şekilde seyretti diyebilirim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı