Teknolojik Ürün İncelemesi

50 TL’ye Çakma AirPods Alınır Mı?

Apple, bildiğiniz gibi birkaç yıl öncesinde kablosuz kulaklık furyasına katıldı. Kablosuz kulaklık sektöründe çok büyük rakipler ile yarışan ve bu sektörde güzel bir yer edinen Airpods’lar Dünya’da ve ülkemizde günden güne gittikçe yaygınlaşmaya başladı.

Birçok telefonun, tabletin ve teknolojik cihazların replikası, çakması veya benzerleri yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Airpods’a birebir benzeyen ve çok büyük rağbet gören TWS marka Airpods’lar orijinal Apple marka Airpods’lara göre gerçekten çok uygun fiyatlı.

Fiyatı uygun olunca ülkemizde de özellikle gençler olmak üzere birçok kişi TWS marka Airpods’lardan satın aldı. Fiyatının uygun olmasının yanında tasarım olarak da Apple marka Airpods’lara benzemesi insanların satın alması için büyük bir etken.

İnternetten TWS Airpods’lara ve orijinal Apple marka Airpods’lara bakarsanız tasarım olarak aralarında hemen hemen hiçbir fark olmadığını anlarsanız. İkisini yan yana getirseniz hangisinin orijinal olduğunu ayırt etmek gerçekten çok zor.

Gerçekten merak ettiğim ve tasarım olarak birebir orijinal Airpods’lara benzediği için en iyi TWS’lerden biri olan i12 TWS’yi satın aldım.

Ürün geldikten sonra birkaç saat kutu içerisinden çıkan lightning kablo ile şarj ettim. Şarj olduktan sonra kulaklıkları kutunun içerisinden çıkardım. Airpods’ların mavi ışıkları yandı ve telefonum ile bluetooth sayesinde eşleştirdim.

i12 TWS Airpods’lardan çok iyi veya çok kötü bir ses kalitesi beklemeyin. Kalitesi kötü kulaklıklarda bildiğiniz gibi ses cızırtılı geliyor ancak şu ana kadar i12 TWS’de cızırtılı bir ses ile karşılaşmadım. Kulaklık kulağınıza tam oturuyor ve ani hareketlerde kulağınızdan çıkmıyor.

Sesi en yükseğe alırsanız dışarıya ses verebiliyor. Dışarıya ses vermemesi için orta ayarlarda bir ses seviyesinde kullanmalısınız. Ayrıca TWS marka Airpods’ların birçok renk seçeneği bulunurken Apple marka Airpods’larda beyaz renk seçeneği bulunuyor. Airpods’larınızın rengini değiştiremeseniz de Airpods’unuzun kutusunun rengini kılıf alarak değiştirebilirsiniz.

50 TL’ye Airpods almak istiyor ve çok yüksek bir beklenti içerisinde değilseniz i12 TWS Airpods’u satın alabilirsiniz.

https://teknonext.net/apple-amerikada-yagmalanan-cihazlarini-kilitledi/
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı